Kohvimasinad: rent, müük, hooldus, remont | VS partners Eesti


- Kuidas maksustada kohvimasinat/joogiautomaadi?

 

Joogivee automaadi rent, nagu ka kohviautomaadi rent, on ettevõtlusega seotud kulu ja maksustamisele ei kuulu. Kui tööandja maksab kohviautomaadis kasutatava joogi eest, siis on tegemist erisoodustusega. Kui töötajad maksavad joogi eest ise, siis erisoodustust ei ole.
Meie aitame valida optimaalse lahenduse.
Vaadake ka siit:
Maksu- ja Tolliamet
Maksumaksjad

 

- Mis määrab müügiautomaadi hinda?

 

Kohvimasinad hinnatakse nende kokkupaneku kvaliteedist, materjalide koostisest, masina omadustest ning võimsusest ja ökonoomsusest.

 

- Kas Te müüte kohvimasina koostisosi?

 

Jah, müüme kohvimasina koostisosi. Saadaval on kõikide mudelite koostisosad.

 

- Kuidas kohvimasinad töötavad? Kas nad on võimelised segada muid jooke omavahel?

 

Jah, saadaval on isegi kohvimasinad, mis segavad kisselli. Tee, kakao ja kuum šokolaad on saadaval paljudes kohvi- ja teemasinates. Selliste masinate hind on tavaliselt kõrgem.

 

- Miks on kohviautomaatide paigaldamine nii populaarne?

 

Sellel on kaks põhjust. Esiteks, on kohvi ostmine muutunud igapäevaseks asjaks. Teiseks, aga see, et kohvimasinate hind ei ole nii kõrge ja neid on võimalik paigaldada igale poole.

 

- Kas on tõsi, et kohviautomaatide paigaldamine on väga lihtne?

 

Jah, tänu kergele konstruktsioonile, lihtsale hooldusele ja vajaminevale elektrile, suudavad kohvimasinad teha toiminguid iseseisvalt ja on vaja ühendada ainult elektrit. Paigaldamiseks ei ole palju ruumi.

 

- Millal ilmusid esimesed kohvimasinad turule?

 

Esimesed kohvimasinad ilmusid eelmise sajandi keskel. Sellest ajast on neid palju arendatud ning kohvimasinaid võib leida igal pool.